Köşe ray dolap modelleri

Köşe ray dolap modelleri

Köşe ray dolap modelleri, yapıların belirli sebeplerden dolayı orantısız yapılan kısımları için dizayn edilen, yer bakımından tasarruf sağlayan özel tasarımladır. Belirli bir standarda değil, yerin durumuna göre belirlenir. Köşe ray dolap modelleri konusunda kısaca bilgilendirelim. Öncelikle şu bilinmelidir ki; köşe ray dolap, standart ray dolap özelliğini taşır.

Evinizin yapısı nedeniyle standart köşe olmayan alanlar için kullanılabilir. Bazı köşeler daha fazla üçgene benzediğinden dolayı standart dolaplar olmayacaktır. Standart dolap modellerinin olmadığı alanlarda köşe dolaplar kullanılır. Köşe dolaplar özellikle kişiye özel tasarlanmaktadır. Ev, Villa, Ofis ve tüm yaşam alanlarında kullanılabilir. Peki bu özel tasarımlar hangi süreçlerle hazırlanmaktadır, ondan bahsedelim.

Bu dolaplar öncelikle mekana, sonra ihtiyaca ve kişiye özel tasarlanır. Ray dolap tasarımlarının mantığını taşıyan bu tasarımlar, yine kullanılacak alanda yapılacak ön keşif sonucunda hazırlanır. Startı verilen projeler aynen ray dolapta olduğu gibi burada da aynı şekilde ilerler. Ekonomik fiyat politikasına göre bütçenize uygun, maksimum kullanım alanı sağlayacak tasarımlar sunmak için, Ayrıntı Home Design ekibimiz gelip yer keşfi yapar, ihtiyaçlarınızı dinler, ardından taleplerinize göre hareket eder. Daha sonra yine sizin zevkinize göre son dokunuşları yapar. Bu dokunuşlar sürecinde tamamen sizin bütçenize uygun hareket edilir. Yine sizin talepleriniz doğrultusunda son hal 3D yöntemine yansıtılır. Beğenmeniz durumunda proje imal edilmeye başlanır ve anlaşma sağlanan sürede size teslime edilir.

Ray dolap modellerini incelerken köşeniz için en uygun tasarımı da bu tasarıma entegre edebilirsiniz. Daha önce anlattığımız gibi ray dolaplar standarttır ve köşede kullanacağınız dolap da, bu stamdart dolapların alt koludur. Bu konuda aklınıza takılan soruları lütfen iletiniz, ekibimiz bu konuda size sınırsız destek sunacaktır.

Köşe ray dolap modelleri konusunda aklınıza takılan tüm soruları, proje taleplerinizi ve ücretsiz keşif hizmetimiz için bizimle web sitemizin iletişim bölümünden veya sitemizde bulunan WhatsApp butonundan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
WhatsApp