Raydolap, Raydolap Modelleri 2021

Raydolap, Raydolap Modelleri 2021

Raydolap, Raydolap Modelleri 2021

Raydolap, raydolap modelleri 2021 hakkında yazımızı incelemektesiniz. Raydolap, hayatı kolaylaştıran, alan açısından az yer kaplayan ve emsallerine göre daha işlevsel olan dolap çeşitleridir. İsmini, kapak ve diğer açılır bölümlerdeki raylardan almaktadır. Raydolap seçimleri kullanışı dışında şık bir görünüme sahip olduğu için de tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak kısıtlı mimari alanların (merdiven altı, üçgen köşeler, küçük odalar) değerlendirilmesi konusunda çok sık kullanılan mobilya çeşididir. Son zamanlarda oldukça ilgi gören raydolap tasarımları, uzun süredir bu alanda hizmet veren şirketler tarafından başarıyla sunulmaktadır. Çeyrek asırdan fazla bir süredir raydolap tasarımları sunan Ayrıntı Home Design buna en iyi örneklerdendir. Raydolap, raydolap modelleri 2021 yazımızın devamında, bu tasarımlar hakkında biraz daha bilgi vermek isteriz.

Raydolap belirli bir standart taşımaz, kişiye ve alana özel yapılır. Kişinin ihtiyaçları değerlendirilir ve yaşam alanında inceleme yapılır. Yapılan inceleme sonucunda ortam rengi de dikkate alınır ve müşterinin görüşlerine yer verilir. Zevkler ve renkler ışığında mimarlar kendi fikirlerini de harmanlayarak sunum yapar. Kullanım alanı maksimum ve kapladığı alan minimum seviyede imal edilen raydolaplar montaj aşaması öncesinde 3D tasarım ile beğeniye sunulur. Bu çizimlerde değişiklik mümkün olduğundan yap boz olayı sıfıra indirilir ve son hali üretime verilir. Bu aşamalarda uzmanlarımız sık sık size örnekler sunup fikirlerinizi almaya devam edecektir. Bu süreç sizinle beraber yürütülür ve alınabilecek en iyi sonuca ulaşılır.

Raydolap Avantajları Nelerdir?

Raydolapların en büyük avantajı her alana uygulanabilir olması, açılır kapakların raylı olması sebebiyle kullanım aşamasında açılır kapaklar gibi fazladan yere ihtiyaç olmamasıdır. Buna bağlı olarak modern çizgileri sürekli üzerinde taşıyan raydolaplar standart olmadığından kişinin zevkine ve çizgisine göre üretilmektedir. Özellikle çağımızda eskisi gibi geniş evler yerine küçük evlerde yaşam devam etmektedir. Son inşaat yapıları büyük evler yerine küçük odalardan oluşmaktadır. Standart dolapların çok fazla yer kaplaması nedeniyle raydolap tasarımları fazlasıyla ilgi görmüştür. Ayrıca bir diğer önemli avantajı bütçenize göre tasarlatma imkanıdır. Fiyatını tamamen sizin tercihinize göre değiştiği tasarımlar hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri danışmanımızla web sitemizde bulunan iletişim sayfası veya WhatsApp butonundan iletişim sağlayabilirsiniz.

Raydolap yapım ve montaj aşaması;

Raydolaplar yukarıda belirttiğimiz gibi önce keşif ile başlar. Daha sonra mimarlarımız sizleri ve beklentilerinizi dinler, kendi fikirleriyle harmanlar ve ortaya 3D tasarım çıkarır. Tasarımın incelenmesinin ardından fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Son halini verildikten sonra artık üretim aşamasına geçilmeye başlanır. Fiyat belirleme konusunda raydolap fiyatlandırması nasıl yapılır şeklinde bir başlık açma ihtiyacı duyduk. Buna bağlı olarak fiyatlandırma konusu ise şu şekilde olacaktır.

Raydolap Fiyatları;

Raydolap fiyatları, kişiye özel tasarım olduğu için tamamen sizin isteklerinize göre değişir. Yani şu kadar bölme dolap şu fiyata çıkar diye bir durum söz konusu değil. Raydolapta kullanılacak kapı kollarının bile onlarca farklı modeli bulunduğundan dolayı bu projenin yapım aşamasında ortaya çıkacaktır. Buna bağlı olarak size sunulacak seçenekler arasından ekonomik durumunuza en uygun raydolap modelini seçme şansınız bulunmaktadır. Daha fazla detay için mağazamıza gelip birer kahve içerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Raydolap modellerimizi ”TASARIMLARIMIZ” sayfasından inceleyebilirsiniz.

WhatsApp
WhatsApp